vaba päev? oh ei.

ei ma veel elan. kui ma aga eile peale oma 8ndat 12-tunnist tööpäeva koju jöudsin, mis oli ka meie esimene päev, mil jöusaal rahvale avatud oli, siis oli küll tunne, et istun maha ja poetan paar pisarat. lihtsalt nii läbi omadega.

ma olen inimene, kel on kohutav kontrollivajadus. kui mina olen vastutav, siis pean absoluutselt teadma, mis igalpool toimub ja köik peab kontrolli all olema. kui aga esimene päev algab pisiasjaga, et vale info on plakatidele trükitud, ning pean jöusaali 1h varem avama, sest rahvas on juba ukse taga, siis ega see päev head ei töotanud.

no töesti, absoluutselt igasuguseid asju läks valesti ja lakkas töötamast. köige tipp oli avastus, et köik meeste ja naiste toalettide torud on valesti ehitatud ning vesi ei lähe enam alla! sinna juurde pisiasjad, et välisukse lukk kiilus täiesti kinni, kaardilugeja naiste riietusruumi lihtsalt löpetas töötamise, klaasuks enam ei reageeri millelegi jne. rääkimata sellest, et ehitusmehed siiamaani keskuses ehitavad ja telekaid üles kruvivad ja terve päev inimesed järjekorras seisavad, et liikmeskaarte teha, siis löunasöögist vöid sa ainult unistada.

unistan sellest päevast kui köik on valmis ja ma saan “niisama” keskust juhtida. muidu on aga mul suurepäraselt mönus ja avar keskus, ägedad treenerid ja tore töökaaslane!

wpid-2015-03-03_07.44.32.jpg wpid-2015-03-03_07.46.58.jpg

2 thoughts on “vaba päev? oh ei.

  1. Vau äge, ole lihtsalt tubli ja tugev. Kergemaks ei lähe tõenäoliselt veel niipea, aga vähemalt saad asju oma käe järgi teha ja pole rutiini:)!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s