löputöö trennireisidest.

hullumeelne, aga valmis ta on. isekirjutatud 70 lehekülge löputööd. olen seda päeva oodanud nagu önnistust ning nüüd on raske aru saada, et töesti tehtud. öppejöud on küll heaks kiitnud aga 15. jaanuar on siis kaitsmine. pidage siis meeles sel päeval mulle pöialt hoida! saaks ikka selle Rootsimaise ülikoolihariduse löpuks kätte!

uppsats

millest ma siis kirjutasin oma romaani?

Rootsis on väga populaarsed organiseeritud trennireisid. noo lähed nädalaks näiteks Hispaaniasse ja vehid seal 3-4 korda päevas erinevaid trenne teha. mina siis uurisin, et miks küll inimesed tahavad oma puhkuse ajal trenni teha nii meeletus koguses ja mis pöhjusel inimesed üldse trennireisile minna tahavad. lisaks sellele tahtsin veel teada saada, kuidas need trennituristid suhtuvad destinatisooni kui sellisese; see tähendab, et kas neile on oluline, mis riiki nad oma trennireisile lähevad? no näiteks, et kas Maria tahab kindlasti minna Hispaaniasse trennireisile ning trennireis Türgis kohe üldse köne alla ei tuleks, vöi on äkki Sebastianil täiesti üksköik, kus päikese all ta oma käteköverdusi teeb.

tulemust ma aimasin ette – trennituristidel on täiesti suva, kus nad oma chinse ja käteköverdusi teevad, ning sealt arendasin edasi problemaatika trenniturismi jätkusuutlikule arengule. kui ikka turistil on suva, kus ta omadega on, ning kohalik kultuur teda üldse ei huvita, siis mismoodi ta üldse sihtriigi turismiarengule kaasa aitab? söögid-joogid on nagunii hinna sees ja elu on lust-lillepidu seal hotelli aias.

igatahes, mis sellest eksaminaator arvama hakkab, ei tea. minule oli teema aga huvitav ning täiesti ausalt öeldes olen oma tehtud tööga rahul! vot nii.

Advertisements

2 thoughts on “löputöö trennireisidest.

    • Selles suhtes, et mu töö raudselt kiidetakse niivörd heaks, et tehakse kindlasti inglise keelne tölge sellest! :D Haha, nali naljaks, ei aga ega muud varianti pole kui rootsi keel ära öppida :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s