Facebookis valitaksegi uut aasta treenerit!

on inimesi, kes FB vinguvad, et liiga palju titepilte pannakse üles iga 5-minuti tagant. on inimesi, kes vinguvad, et pole vaja oma eraelu FB reklaamida jne. eks igalühel ole oma öigus vingumisel ja mind ausalt öeldes ei torgi. köigil oma arvamus ja omad tahtmised; siiski leian, et kui ei meeldi, siis on FB olemas funktsioon, mis varjab ära köik selle häiriva inimese sissekanded. olen ise seda päris mitu korda kasutanud, viimati just eile.

just sellest eilsest tahaks aga kohe pikemalt rääkida! no ei saa tagasi hoitud!

eelmine aasta kui ma sain aasta treeneriks, oli mul üks kolleeg, kes oli ülemuste valikus väga pettunud. tema leidis, et tiitli oleks pidanud just tema saama ning oma arvamust ta tagasi ei hoidnud. minuga umbes pool aastat ei köneletud, rääkimata siis önnitlemisest kui köik teised ükshaaval kiidusönu laususid, seisis tema lihtsalt teiste körval surmvait. ka FB lahutas ta meie nn. söprussuhte ära ja oligi köik. no ega ma nüüd patja just ei nutnud kui aus olla, aga minu arust täiskasvanud inimesed ikka peaks oskama sellises olukorras käituda?

igatahes, mingi aeg tagasi oli mul jälle söbrakutse just sellelt samalt kolleegilt. suhteliselt üllatav, sest inimene mind ju jöusaalis ei tereta? (täiesti ausalt, mina teretan aga vastust kunagi ei saanud). puhtalt pönevuse pärast jaatasin söbrakutsele, et näha, mis seal siis nüüd tuleb.

paar kuud ei tulnud midagi, täiesti rahu majas ja üllatus-üllatus, personaliruumis sain jälle “tere”-osaliseks! ohh seda au! nüüd hakkab aga aasta jöulupidu lähenema uue aasta treeneri valimisega, ja on näha, et ega seal pingutamisega tagasi ei hoita.

no terve FB on täis screenshote keskuse trennigraafikust, kus ta näitab, et tal jälle 20 inimest järjekorras, et just tema trenni tulla. päevas tuleb vähemalt 2-3 sellist pilti (segamini kassipiltidega). ja iga jumala päev kiidab ta oma tööd, mis on ikka nii äge ja osalejad nii armsad ja tema seal juures ikka köige ägedam treener. iga päev asendab ta umbes 45 trenni tema jutu järgi, mida FB näha saab. ohh sa mu meie ma ütlen selle peale! rääkimata tema suurest aktiivsusest ja pidevast kommenteerimisest meie treenerite FB-grupis. kogu aeg on midagi öelda ja seletada! lihtsalt ei paista sel piiri olevat!

alguses oli mul päris naljakas. aasta löpp hakkab paistma, aasta treeneri valimine läheneb, ja nüüd hakkab jube action. ei ma saan aru, et sa pingutad vähe rohkem, nii tegin minagi, aga kammoon, kuskil läheb piir ka ju. ja kui sa näed, et su need 5 screenshoti päevas ei saa rohkem kui 3 like, siis äkki oleks aeg vähe maha rahuneda?

ka mina hoian oma trennide statistikal rangelt silma peal, väga korralikult, aga ma ei tuleks elu sees selle peale, et seda FB kuulutama hakata! kui mul mitte just 100 inimest järjekorras ükspäev pole! minu arvates on selle jaoks personaalsed blogid, kus sa teed, mida tahad.

igatahes, kuna isiku FB-käitumine mind häirima hakkas, siis klikkasingi ignore nuppu ja elu jälle rahulikum. :)

oleks siis, et tema trennil oleks suurim järjekord? samal päeval oli tema trennidele 20 järjekorras kui minu BP 36 järjekorras. isegi kui sel päeval oli minu BP populaarseim, tean, et iga teine päev lööb minu trenni a-l-a-t-i Poweryoga trennid just Andersi juhendamisel. isegi kui tean, et asi nii on, oli mul kange tahtmine just see sama allolev screenshot tema pildile FB vastuseks panna ja juurde lisada “Beat that, bitch!” .probleem on aga selles, et see isik kohe kindlasti sellisest naljast aru saanud poleks, ja usun, et järgmisel korral oleks mu kapp personaliruumis lihtsalt pölema pandud!

wpid-2014-12-10_19.26.34.jpg

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s