tööintervjuu skype teel?!

oli natuke aega tagasi tööintervjuu. skype teel. no mina ei tea, siiamaani istun ja ei saa aru, et mis nagu siis ikka toimus?

esimese astme intervjuu oli telefoniga mingi 30min, nüüd sain jutule ka pildi ette ja teise astme intervjuu tehti skypes. kui veab ja hästi läheb, siis kolmane (ja viimane?) intervjuu peaks toimuma kohe päris inimesega reaalselt näost-näkku!

see skype intervjuu oli nii kahtlane. mingi tume näokuju vaatab sulle otsa ja esitab keerulisi küsimusi, millele siis sina pead jube targad vastused leidma. esiteks istusin ma kodus köögis ja siin kohe kindlasti tööintervjuu tunnet endale sisendada ei önnestunud, et siis mingist keskendumisvöimest rääkida on asi täiesti kaugel. tunne oligi nagu oleks iseendaga pöhimötteliselt rääkinud, vahepeal oleks vöinud näiteks nöudepesumasina tööle äkki panna? absoluutselt  ei önnestunud asjalikke vastuseid anda ja see eneseväljendus oli ju nagu 5-aastasel. mulle muidu meeldib tööintervjuudel käia, aga vat seekord oli küll rohkem tegu kogemusega, mida uuesti ei taha teha! elagu skype ja tehinkaareng, aga tööintervjuusid tahaks ikka reaalsuses teha!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s