järjekordselt vasta näppe!

saate aru, ma siin paar postitust tagasi vingusin, et mul viimasel ajal on eestlastega Rootsis pidevalt halvad kogemused. ja no ega sellest ei piisanud!

kolimisega seoses olime leidnud ühe eesti mehe, kes väidetavalt siis suure kaubikuga meile appi pidi tulema. loomulikult tasu eest; praegu kiidan taevani, et mingit ettemaksu ei teinud. igatahes, kui nüüd kolimine läheneb järgmine nädal, siis üritasin jälle kontakti saada ja kellaajad paika panna, aga kus sa sellega. nüüd ollakse nagu maa alla vajutud!

okei, ma vöin miskitmoodi möista, et tuli midagi vahele ja enam ei saa kokkulepitud ajal abistada, aga siis vähemalt ütle seda! mitte mingi kammajaa ignoreerimine. lapsik. ei tahtnud küll sellist asja neist uskuda, sest ikkagist täiskasvanud mehed, aga vot sulle, järjekordselt vasta näppe ja enam töesti eestastelt siin mingit teenust ei osta!

Advertisements

3 thoughts on “järjekordselt vasta näppe!

  1. Oeh, Sul paistab tõesti ebaõnn eestlastega koostööl. Kuigi pean ütlema igaks juhuks, et lootus täitsa ei kaoks, et kui mul kolimiseks läks, siis sain täpselt samamoodi kolimisabi eesti mehelt, kes oma minikaubikuga lahkelt sõitis Skogåsi suunas ekseldes, lisaks aidates asju tassida ja vastutasuks soovides vaid tagasihoidlikku bensuraha. Ja vot kui lahkelt üks eestlane on mulle korterit üürinud üle aasta juba :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s