järjekordselt vasta näppe!

saate aru, ma siin paar postitust tagasi vingusin, et mul viimasel ajal on eestlastega Rootsis pidevalt halvad kogemused. ja no ega sellest ei piisanud!

kolimisega seoses olime leidnud ühe eesti mehe, kes väidetavalt siis suure kaubikuga meile appi pidi tulema. loomulikult tasu eest; praegu kiidan taevani, et mingit ettemaksu ei teinud. igatahes, kui nüüd kolimine läheneb järgmine nädal, siis üritasin jälle kontakti saada ja kellaajad paika panna, aga kus sa sellega. nüüd ollakse nagu maa alla vajutud!

okei, ma vöin miskitmoodi möista, et tuli midagi vahele ja enam ei saa kokkulepitud ajal abistada, aga siis vähemalt ütle seda! mitte mingi kammajaa ignoreerimine. lapsik. ei tahtnud küll sellist asja neist uskuda, sest ikkagist täiskasvanud mehed, aga vot sulle, järjekordselt vasta näppe ja enam töesti eestastelt siin mingit teenust ei osta!

Advertisements

3 thoughts on “järjekordselt vasta näppe!

  1. Oeh, Sul paistab tõesti ebaõnn eestlastega koostööl. Kuigi pean ütlema igaks juhuks, et lootus täitsa ei kaoks, et kui mul kolimiseks läks, siis sain täpselt samamoodi kolimisabi eesti mehelt, kes oma minikaubikuga lahkelt sõitis Skogåsi suunas ekseldes, lisaks aidates asju tassida ja vastutasuks soovides vaid tagasihoidlikku bensuraha. Ja vot kui lahkelt üks eestlane on mulle korterit üürinud üle aasta juba :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s