pese ennast ka!

göteborgis olles on üks köige positiivsemaid asju see, et mul on üks Fitness jöusaalidest 500m kaugusel. no lihtsalt nauding on jalutada trenni ja sama kergelt tagasi!

seetöttu ma ka esmaspäeva hommikul läksin lindile jooksma. jooksin. olin umbes 2km juures kui minu körvale tuleb mingi härrasmees jooksma. möödus 10sek kui mina lindi seisma panin ja pögenesin!

no inimesed, higi higistamiseks, aga pesemas tuleb ka käia vahetevahel! jube kuidas see härrasmees haises, ma lihtsalt ei saanud hingata ja läksin naiste osakonda üle. F24S kettidel on nimelt see omapärasus, et neil on alati naistele eraldi väiksem jöusaal, kuhu mehed sisse ei saa. ma eriti seda ei kasuta kuna varustust on vähem ja lihtsalt igavam on trenni teha. seekord olin aga värske öhu nimel valmis oma kilomeetrid jooksma lihtsalt seina passides.

 

Advertisements

3 thoughts on “pese ennast ka!

  1. Olen näinud küll neid higised põkke kes jõusaali garderoobis rebivad oma higisele kehale teksad peale ja minekut. Rootsis on neid eriti palju. Päris okse vennad. Aga kui no kui raha on siis mõni naine neelab selle vabalt alla :D

    • Ei ma saan aru kui kodus pesemas käia, ma teen seda alati, jäksa igakord möelda,mis vaja kaasa vötta jne. Aga noo need,kes end üldse ei pese a’la terve nädala jooksul, vat neid ei talu.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s