piir kadus?

oli grit strength. oli.

mina korjan alati ukse juures osalejatelt pileteid, et igaühega saada vähegi silmkontakti ja teretada. too treener tegi ukse kurja näoga lahti ja keeras meile köigile selja. igaüks siis lohisegu omaette saali.

möödunud on mingi 1,5 min kui treener karjub köigile “Shut up and stop doing what you are doing!”. umbes kolmandal käratamisel olidki köik surmvait ega liigutanud, va. kaks tibi, kes kangidega askeldasid. kui umbes viies kord karjutud oli, siis läksid sönad karmimaks ja käesolevad tibisid söimati kurtideks.

igati normaalne.

muidugi loeng, et kui sulle karm treening ei meeldi, siis uks on seal, oli ka kavas.

üks naine oli julgenud 2,5kg raskused ekstra raskusteks vötta ja too sai terve saali ees söimata. “I told you 5 kg at least! What  do you not understand?!”

kuskil poole trenni peal jäi aga muusika vait miskipärast. keegi oli midagi valesti teinud ja köik said karistada – hüpake 10 burpeest! köik pidid hüppama va. too, kes valesti tegi. tema nimelt ei tohtinud hüpata ja pidi piinlikult paigal seisma.

johaidii!

mulle meeldib, et ta trennis tehakse trenni, aga no need üleval toodud näited on minu arust liig. olgu ma vanakooli treener vöi mis iganes, aga mina olen öppinud, et osaleja vastu tuleb viisakas olla. ägedus ägeduseks, aga seekord ma tundsin, et asi läks käest ära.

 

angry-monkey

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s