piir kadus?

oli grit strength. oli.

mina korjan alati ukse juures osalejatelt pileteid, et igaühega saada vähegi silmkontakti ja teretada. too treener tegi ukse kurja näoga lahti ja keeras meile köigile selja. igaüks siis lohisegu omaette saali.

möödunud on mingi 1,5 min kui treener karjub köigile “Shut up and stop doing what you are doing!”. umbes kolmandal käratamisel olidki köik surmvait ega liigutanud, va. kaks tibi, kes kangidega askeldasid. kui umbes viies kord karjutud oli, siis läksid sönad karmimaks ja käesolevad tibisid söimati kurtideks.

igati normaalne.

muidugi loeng, et kui sulle karm treening ei meeldi, siis uks on seal, oli ka kavas.

üks naine oli julgenud 2,5kg raskused ekstra raskusteks vötta ja too sai terve saali ees söimata. “I told you 5 kg at least! What  do you not understand?!”

kuskil poole trenni peal jäi aga muusika vait miskipärast. keegi oli midagi valesti teinud ja köik said karistada – hüpake 10 burpeest! köik pidid hüppama va. too, kes valesti tegi. tema nimelt ei tohtinud hüpata ja pidi piinlikult paigal seisma.

johaidii!

mulle meeldib, et ta trennis tehakse trenni, aga no need üleval toodud näited on minu arust liig. olgu ma vanakooli treener vöi mis iganes, aga mina olen öppinud, et osaleja vastu tuleb viisakas olla. ägedus ägeduseks, aga seekord ma tundsin, et asi läks käest ära.

 

angry-monkey

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s