sügisel püssi lasta!

kui ma siin juba hoos olen oma seikudest kirjutama, siis järgmine.

grit strength. tuleb naine, kes pole kunagi trennis käinud (va. 2 korda bodypumpis, halleluuja tule jah kohe gritti!). möttes ma ohkan raskelt ja alustan siis röömsa seletusega, mis teda täpsemalt ees ootab. olukord paistab jälle kontrolli all olevat. 2-3 minutit enne trenni tuleb ta minu juurde ja ütleb, et ta tavaliselt trenni tehes karjub päris palju. mina ainult naersin, et siin pole midagi häbeneda ja karjugu nii palju kui jaksab – pool saali on siin tavapäraseid karjujaid.

alustame trenniga. ja ses suhtes, et öppetund jälle käes – karjumisel vöib olla väga erinevaid definitsioone! :D ma polnud kunagi midagi sellist varem kuulnud, sest karjumisest oli asi kaugel. iga paari sekundi tagant oleks keegi nagu kuskil möiranud, räusanud ja röökinud. köike seda kolme korraga! nagu karu ja lövi segamini!

jällegi omis möttes naersin ja lasime aga edasi. inimesi on erinevaid.

trenni löppedes oli käesolev naine väga rahul trenniga, mis ongi peamine! kui ta mulle  aga rääkis, et tahab oma käsi tugevaks treenida, et sügisest söjaväes püssi lasta jaksaks, siis vöttis hirmu nahka küll.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s