eluohtlik grit.

okei kaunid ja tugevad. eile juhtus midagi, millest ma siiani aru ei saa. griti soenduse löpp. squat, millele järgneb koheselt pushpress. selle pushpressi ajal suudan mina aga 10kg ketta endale kuidagi niiviisi vasta silma lüüa, et tulemus oli köike muud kui löbus. valus eriti polnud aga virutasin ikka kövasti ja tegin osalejatele nalja, et nüüd tömbasin natuke nahka maha. kui umbes 30 sek pärast vöimalus tekkis peeglisse vaadata, siis oli shokk suur. silm paistes ja pooled ripsmed läinud. söna otseses möttes. ma ei liialda ega naljata, aga paremalt silmalt oli önnestunud ära tömmata pooled ripmsed ülemiselt realt! ma ei tea, kuidas see vöimalik oli, ja miks mul meeletu valu polnud, aga läinud nad olid. oleks siis, et möni üksik, aga pool rida ongi nüüd täiesti tühi.

muud mul üle ei jäänud kui trenniga jätkata, mis sest, et ise shokis olin. ei teadnud, kas nutta vöi naerada. kui algul arvasin, et möni ripsmeproff ikka hädast välja aitab, siis selgus, et tühjagi. kuna mul enda karva midagi alles polnud, siis on olukord lootusetu. paistetus läks ka öhtu jooksul hullemaks ning olin suht kindel, et hommikuks olen takkaotsa sinine ka. aga paistab, et sellega on  mul vähemat vedanud ning sinikast pääsen.

nüüd ma istun koolis silmameigist täiesti ilma, lootuses, et nii palju tähelepanu ei töbmaks silmadele. olen muidu läätsekandja, aga nüüd on prillid kohustuslikud. ehk petan inimesi ära? aga mismoodi ma trenne annan??? sellist enesekindlust pole, et röömsa näoga rahva ette jälle trallata, endal ühel silmal ripsmed nagu väärakal. jah, isegi kui see on niivörd kerge ja tühine asi, pole ju midagi füüsilist, siis minul on raske sellega leppida. ja et see ripsmete tagasikasvamine nii kaua aega peab vötma!

 

Advertisements

9 thoughts on “eluohtlik grit.

  1. Hehe, panin täna BP’is sama harjutuse ajal ka 10kg kettaga vastu lõuga. Ülemised hambad jätsid korraliku jälje alahuule alla :D See ketas on ilmselgelt liiga suur :D

  2. Meil ka BP 10 kg kettaga on paar klienti nina punaseks ripsanud, aga Sinu lugu on eriliselt kehva tagajärjega. Trenni ajaks kunstripsme rida ei anna sinna liimida (pakub välja loomulikult inimene, kes seda ise pole kunagi proovinud)? Ma täitsa mõistan seda frustratsiooni trenni andmise osas. Alles paar kuud tagasi sain lapselt kodus peaga vastu huult ja alumisele huulele tekkis suur paistes mumm (täpselt keskele) ja loomulikult läks see järgmine päev tumelillaks. Pidin nii nädala jagu trenne andma ja seda nagu peita ka ei andnud. Ise lootsin küll et ehk väga ei märgata, aga ilmselt nägin välja nagu voodoo nõid ning samas hiljem kuulsin klientidelt igasuguseid huvitavaid versioone, mis nad sellest arvasid. Parimad klientide arvamused olid et, et sõin ennem trenni ebaõnnestunult mustikaid ja mulje, et mikri tups oli mu huulele värvi andnud:)!

    • Ma ei ole eriti vaimustatud nendes ribadest, ei taha välja näha nagu pornostaar keset trennisaali :) seega arvan, et elan üle; olen juba paari päevaga silmameigita täitsa harjunud. Prille kandes, siis ei saagi aru, et midagi oleks, aga eks läätsedega on vähe teine värk. Ahh, eks näeb teisisönu, mis saama hakkab.

  3. Ise suutsin Grit 8t harjutades endale samuti mööda lõugu lükata 10 kilosega. Õhtul veel endamisi imestasin, et miks mul lõug kuidagi imelikult valus on..

    • Ma nüüd hirmutan oma osalisi iga kord, nii BP kui ka Gritis, et oleksid ettevaatlikud. Parem karta kui kahetseda ja nagu teada, siis öpib ikka oma enda vigadest:)

    • Aitäh! Ma kasutan Lash8 ripsmeseerumit, paistab, et natukene aitab, sest väiksed karvad on juba väljas, va. ühe koha pealt, kus täitsa tühi maa veel… Aga ega siin muud kui kannatada :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s