strength 8 ja strength 3 samal päeval.

no uus grit8 on lihtsalt nii suurepärane, et mul pole sönu. isegi kui iga intervalli-minut tundub kohutavalt pikk, siis trenn läheb iseenesest kuidagi väga kiiresti. kogu aeg midagi toimub ja ülesehitus on vaheldusrikas. viimasel ajal on mitme LM trenniga nii olnud, et kui eelmine release oli täielik jama, siis järgmine on suurepärane. niiviisi nad kordamööda lähevad juba aasta. ei tea, kas see ongi nende eesmärk, et siis sel “heal” releasel rohkem kiitust saaks?

igatahes, kuna mul on strength 7ndast ikka nii köirini kui vähegi olla annab, siis mälusopast tirin välja strength 3 trenni, millega ma oma griti teekonda alustasin. kuna seda sai enim harjutatud, siis meenub ka vähe lihtsamini. ainult soojendus ja core lugu on väga rasked meenuma. huvitav on tunda ka erinevust – kas uus üleeshitus trennidel on füüsise viletsamaks teinud, vöi vastupidi, tuleb strength 3 väga kerge täna? (kahtlen selles küll väga).

“Never leave with regrets” vöiks minu arust olla Griti trennide lööklause. trenn on küll ainult 30minutit, aga neid minuteid pöeb ette juba mitu tundi enne trenni algust. kui sa selle trenni üle oled elanud, siis töesti ei taha sealt ära minna möttega, et ahh oleks vöinud veel teha. vastupidi. kui sa endaga selle vaimse vöitluse ära oled teinud ja sinna saali astunud, siis anna endast köik. ületa enda piire ja suru välja iga higipiisk, mis olemas.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s