bp89.

eile täitsa hilja öhtul oli BP89 kvartalikoolitus. mul polegi eriti midagi öelda, sest olen täitsa rahul. muusika on hea, harjutused head, muudatusi on. lühidalt – täitsa hea release!

mis erksamalt meelde jäid oli esimene jalgadelugu, sest muusikavalik oli sel väga hea! ka seljaloo ülesehitus on uudne, mitte ühtegi clean&pressi,  ja raskused lähevad topelt peale. triceps oli just täpselt mönus, et suudad köik ära teha, aga löpus on raske. ölamuusika oli ju ka super! tömbab käima ja löpus on eneseületus, et vastu pidada, suur! seega ootan väga, millal uut tohib andma hakata!

bodypump89 filmimine Stockholmis, 1900 osalejat.

Advertisements

8 thoughts on “bp89.

    • No see oleneb suht igast trennikeskusest ja kuidas seal otsustatud on. Möned annavad kohe uut kui koolitus ära toimunud, aga meil on mingi nöme reegel, et alles 3 nädala pärast tohime anda, et köigil aega oleks öppida.

  1. Ei kadesta Teie reeglit. Minu arust on just raskem korraga kahte kava peas kanda ja uut tahaks ju ikka kohe andma hakata kui see selge on:), eriti raske on veel motivatsiooni leida vana tegemiseks kui Uus ka peas on, aga seda teha ei tohi. Meil õnneks ühtegi piirangut pole. On kiired õppijad ja vähe aeglasemad, aga kiiremate tõttu on ka aeglased sunnitud õppimisega pingutama:)!

    • Neil on mingi pöhjendus ka, et me peame teised Rootsi treenerid ka järgi ootama. Igas Rootsi otsas on koolitused eriaegadel, Stockholmis tavaliselt küll esimesena, ja seetöttu “öigluse” nimel peame meie ootama. Me küll iga periood, minuga eesotsas, löugame sel teemal, aga siiani kahjuks tulutult.

  2. Kas Sinu vana hotmaili aadress on ikka kasutusel? Kribasin sinna, aga pole veel vastust saanud:)….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s