ära mu trenni tule.

eile peale Griti tuli üks osaleja küsima, kas ta teeb burpee harjutusi valesti, vöi mis viga on, sest tal on randmes valu. ohkasin selle peale ja ütlesin elus esimest korda oma osalejale, et ära rohkem mu trenni tule. päris mitte nii otse ja esimese asjana, aga pikk jutt lühidalt löppes küll nii. kutt oskab trenni teha ja burpees tehnikal polnud mitte kui midagi valesti, lihtsalt karm fakt, et köigi luustik ei pea lihtsalt sellisele trambile vastu. kui rääkisin enda käest, siis pani see noormehe mötlema küll. siiski olen suhteliselt kindel, et see noormees on järgmine nädal platsis ja teeb nii kaua kuni enam üldse ei saa. teisisönu samasugune “loll” nagu mina.

ütlen ausalt, et praegu ei tea ma absoluutselt, mis suunas vöi mismoodi üldse oma eluga edasi minna. olen terve oma nn täiskasvanuelu töödanud treenerina, ning muid olulisi kogemusi lihtsalt pole. et teha 26-aastaselt elus kannapööre ja muuta ametit, pole just köige lihtsam. möte alustada sama reisi uuesti algusest peale ja end töestama hakata, pole just köige ahvatlevam. kui aga käsi vastu ei pea, mis paistab mul täitsa reaalne fakt olevat, siis pole muud varianti.

Advertisements

2 thoughts on “ära mu trenni tule.

  1. Mnjaa. Too bad. Ma olin 15 aastat sellises “lõksus” kui alles Rootsi kolides hakkasin mötlema et inimene on ikka liiga mugav (mina) Usun et sa ei kahetse kui teed kannapöörde :)

    • Eks ta muidugi ole mugavustsoonist välja astumine, mis on igale ühele raske. Kui ainult teaks, mis suunas astuda oleks ka väheke lihtsam. Päris algusest peale ka ei tahaks alustada, sest vanemaks saades oled alati targem ning tagantjärgi oleks vast hoopis möne teise hariduse kasuks otsustanud. Aga tagantjärgi tarkus pole asjalik!:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s