viisakus?

teiste treenerite trennide asendamine on alati riskantne. sa ei tea, kuidas osalejad sind vastu vötavad ja mida nad sinust arvavad. on pettujaid, kes seda ka välja näitavad, kuid on alati ka osalejaid, kes peale trenni sinu käest uurima tulevad, millal sa veel trenne annad. see on tore.

treenerina ise on huvitav näha kui palju osalejad erinevatel trenniaegadel erinevad! minu esmaspäevane BP seltskond on tuttav, isegi kui mul on uusi osalejaid iga esmaspäev, siis mingi osa seltskonnast on sama. nad teavad, millised on minu trennireeglid ja mida trennist oodata on.

reedel asendasin jälle teise treeneri BP. ja mu üllatusel polnud piire! see, et paar osalejat hiljaks jäi ja uksest sisse minutipealt astusid, oli nagu täiesti normaalne. aga kui rinna loo ajal, mis on BP kolmas lugu ja möödas juba umbes 8-10 trenni algusest ning mingi tibi ukse taga koputab, ja hoia-ja-keela, teine tibist osaleja talle ka ust lahti hakkab tegema, vat siis viskas korra kurjaks küll. keelasin ukse avamise ja kord majja! vöibolla ehmatasin osalejaid, mis seal ikka. aga noo kammoon, 10 min hiljem trenni tulla?

et nagu:

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s