viisakus?

teiste treenerite trennide asendamine on alati riskantne. sa ei tea, kuidas osalejad sind vastu vötavad ja mida nad sinust arvavad. on pettujaid, kes seda ka välja näitavad, kuid on alati ka osalejaid, kes peale trenni sinu käest uurima tulevad, millal sa veel trenne annad. see on tore.

treenerina ise on huvitav näha kui palju osalejad erinevatel trenniaegadel erinevad! minu esmaspäevane BP seltskond on tuttav, isegi kui mul on uusi osalejaid iga esmaspäev, siis mingi osa seltskonnast on sama. nad teavad, millised on minu trennireeglid ja mida trennist oodata on.

reedel asendasin jälle teise treeneri BP. ja mu üllatusel polnud piire! see, et paar osalejat hiljaks jäi ja uksest sisse minutipealt astusid, oli nagu täiesti normaalne. aga kui rinna loo ajal, mis on BP kolmas lugu ja möödas juba umbes 8-10 trenni algusest ning mingi tibi ukse taga koputab, ja hoia-ja-keela, teine tibist osaleja talle ka ust lahti hakkab tegema, vat siis viskas korra kurjaks küll. keelasin ukse avamise ja kord majja! vöibolla ehmatasin osalejaid, mis seal ikka. aga noo kammoon, 10 min hiljem trenni tulla?

et nagu:

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s