tusatuju sissekanne.

olen arvatavsti ikka veel pettunud, et ma töökohta ei saanud, ning seda enam ajab mind keskusejuhtide käitumine närvi. kui te inimesed ei tea, mismoodi planeerida ja millest te üldse räägite, siis kuulake kogenumaid ja targemaid. soovitan, vöib teinekord täitsa kasuks tulla!

kui kord nähvatakse, et stockholmi keskuses tuleb kasutusele ainult RPM, siis äkki tasuks välja uurida, kes teil seda trenni andma hakkavad. kui nädala pärast räägid teist juttu, et ka spinning kasutusele tuleb, siis tunnista oma viga, et eelnev löugamine oli vale. kui te siis avastate, et kahe nädala pärast on graafikus kirjas suur release ja esmaesitlus RPM´le ja tuleb välja, et mina teie ainuke RPM treener olen, siis dadaa, muutke oma käitumist minu suhtes! tegelikult sellisid asju üldse blogis ei peaks kirjutama, ma tean jah, aga olen lihtsalt ülimalt pettunud oma nn ülemuste käitumises.

ma armastan RPM trenni ja tahan seda väga anda, kahjuks aga on mul raske seda graafikusse sisse saada. kui ma üritan oma trennide päevi kombineerida ja töesti loodan leida lahendust, mis sobiks meile köigile, siis selle asemel, et mulle käratada teemal, et graafik on paigas ja mina pole muudatuse tegija, tasuks möelda, et peale minu pole teil kedagi teist.

lihtsalt sönatuks vötab mönikord see käitumine. kui ma RPM nii väga ei jumaldaks, oleks ammu vastu käratanud ja köik pikalt saatnud. seiske siis seal oma suurte release plakatitega ja ilma treenerita.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s