hommikused raadioprogrammid.

eesti keele kasutamine on mul viimasel aastal väga väheseks muutunud. vanematega räägin harva, enamjaolt maili teel. eestlasest söbrannad on kadunud ning ühega järgijäänutest suhtleme kord nädalas ning sedagi segi rootsikeelsete väljenditega. viimasel ajal olen aga hakanud kuulama eesti raadiot, et asjadega kursis olla. seda hommikuti kui end valmis sätin ja periooditi, aga siiski.

iga selline periood ei jöua ma aga ära imestada, mis juttu raadiorääkijad ajavad. muusikavaliku töttu olen alati kuulanud Power Hit Radiot. ei taha kedagi riivata ega solvata, aga need hommikuprogrammid on küll möistlikusest väga kaugel. mäletan, et pool aastat tagasi loobusin nende kuulamisest, kuna lugude vahele tuli ainult lolli möla. söna otseses möttes. täna hommikul oli jälle sama möla. a´la “mees läks oma naisega reisile, peab ikka täitsa lollakas olema. ainult ämmaga oleks veel hullem reisile minna”. mis nagu selliste lollide naljade eesmärk on? täpselt selline tunne nagu 3 söpra oleks peol ja 5 pudelit ölut ära joonud. aga noh, pole minu öelda, lihtsalt raadio kinni panna ja midagi muud kuulata.

Advertisements

One thought on “hommikused raadioprogrammid.

  1. Poweri hommikuprogramm jah mõttetu. Sky plusil ka üsna kole. Ise olen kuulanud Uuno hommikuprogrammi. Seal enam-vähem normaalne. Eriti kella 9 paiku, kui saatekülalise ja intervjuu aeg. Alati saab targemaks ja nalja kah. Soovitan kuulata Uuno hommikuprogrammi. Oleneb muidugi, mis kella aeg kuulama satud. Kuna ise alles 9 paiku, siis ei saa garanteerida, et seal enne midagi asjalikku ajatakse, aga tundub talutav :P

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s