spinning mobiilimuusikaga?

natuke ekstreemsust on ka argipäeva vaja. röömsal meelel jöudsin spinningusaali, plaat sisse… aga muusikat ei tule! no selliseid hetki on olnud küll ja küll kui keegi mönd nuppu keeranud vöi valed seadistused peale pannud, täna aga olid asjad vähe teistmoodi. kölarid olid läbi pölenud ja ainuke, mida kuulda oli sügav bass untsa-untsa. midagi teha polnud. kuna mul hommik oli jube aeglane olnud ning eilsest väsimus kehas, lootsin trennist pääseda ausalt öeldes.

aga noo kui osalejad nutunäoga otsa vaatavad ja saalist ära minna ei taha, siis tuleb ju miskit välja möelda. laulda ma ei kavatsenud, seega tuli mobiil max peale panna ja nii me siis tegmine oma spinningut. mobiilist tuleva muusikaga!

hakkama saime!

WP_001880

kuna ma paar postitust tagasi vingusin eestis olevate trenniriiete hindade teemal, siis toon kerge näite oma tänase riietusega. köik ostetust rootsist. valge HM trennipluus, 50sek, ehk umbes 4 eurot(allahindlushind); nike filament tights 299sek, ehk umbes 25 eurot. spinningujalanöud ja pulsikell on minu köige kallimad investeeringud olnud, kuid see eest saan neid ka mitmeid aastaid kasutada. spinningu omad on kasutusel juba 2-3 aastat, shimano woman ja maksid 1300sek, 120 eurot umbes. treeneriametis läheb trenniriideid kohutavalt, rääkimata soovist iseenda inspireerinugks uusi osta. iga nädal 50+ eurot uute trenniriiete peale magama panna pole lihtsalt reaalne.

Advertisements

5 thoughts on “spinning mobiilimuusikaga?

 1. Kuule ütle mulle kust sa ostad trenniriideid? Näiteks meestele, tahaks mingit head trennisärki siis unusta ära mingi Stadium näiteks. Pole. Lihtsalt pole. Mingi haiged tsärgid ainult. Pean ma töesti nike outleti söitma siis selleks.

  • Nike outlet on möttetu! Olen sinna igakord suures lootuses läinud, aga mitte kunagi pole midagi ostnud. Oleneb, mida sa taga ajad. Kui tahad märki, siis nt XXL Sport(Kungens Kurva, Bromma) on väga asjalik, seal teen tihti leide! Kui märk oluline pole, siis Brommas on Decathlon, kus on üliodavaid asju.(peaks vastu KungensKurvas ka avatama). Seal on Decathloni enda märgid ja natuke Nike,Adidast ka, aga täitsa pönev pood, absoluutselt köik spordialad esindatud! Hammarby Sjöstadenis on ka Adidas outlet, mis on asjalik vahelduva eduga. Ja vahest tellin ka Sportamore.se , kui allahindlusi, siis vöib leide teha! Ja nüüd on ka HM hakkanud rohkesti trenniriideid tootma, täitsa okeid! :)

 2. Tänud Laura, seal hammarby adi olen ikka külastanud paar korda, teistesse sean sammud lähiajal :)

 3. Seoses nende poodidega. Kas sa oskad öelda, kuidas Rootsis nende lahtiolekuaegadega on pühadel (täpsemalt huvitaks 26.dets) ja kas kesklinnas leidub neid odavaid spordipoode ka ohtralt?

  aitäh :)

  • Rootsis on punane päev punane päev. 25-26 detsember on köik kinni. 26ndal hakkavad inimesed juba ärkama ja osaliselt tehakse poode tasapisi lahti, mitte aga köik. Et kui sul vöimalik siis soovitan 27nda peale edasi lükata. Rootsis on “vahepäevade” allahindlus ka jölude ja uusaasta vahel, mis rahvas tormi jookseb, sest allahindlused on korralikud. Et kui sa just sel ajal tuled, siis saad tavalistest spordipoodidest nagu Stadium ja InterSport valikut küllaga. Samas on meie Cubus ja Gina Tricot hakanud väga ilusaid trenniriideid tootma, ja möistliku hinnaga! Kesklinnas otseselt mul pähe ei tule, et outlete oleks, need on enamasti suht raskesti leitavatesse kohtadesse asustatud.
   :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s