bodypump 87.

okei, bodypump. see kvartal ma koolitusele ei saanud, mis tähendab, et trenn tuleb selgeks saada dvd abil. löpetasin just video vaatamise ning emotsioonid on segased.

  • muusika on nagu ta on. kui möni lugu tundub täitsa hea, siis selle mix on tehtud nii keeruliseks, et muusika nautimine täiesti kaob. aga ma väga ei vinguks, on  olnud hullemaid kordi. kölas väga positiivselt muidugi.
  • koreograafia tundus keskmine, millegi uue ja pönevaga seekord ei üllatatud, kuid leian, et see on ka täiesti okei. viimased released on sisaldanud mitmeid uusi harjutusi, mis nöuavad pikemat sisse harjutamist ja osalejatele seletamist,  seega anda üks release vanade nippidega pole halb.
  • videot vaadates tekkis koheselt suur küsimus nende Reebok detailide valiku suhtes? Crossfit jalanöud, kindad? mis selle eesmärk on? bodypump pole crossfit, kaugeltki mitte.
  • tean, et järgnev punkt pole viisakas üles vötta, aga ma lihtsalt ei suuda oma suud pidada. 85% ajast oli minu pilk naisesitleja rinnapartiil. ülejäänud 15% polnud naisesitleja lihtsalt ekraanil. lesmills on varem saanud kriitikat nende riietusstiili suhtes, sest videod ja trenn on möeldud tervele maailmale. terves maailmas pole aga suhtumine vöibolla nii kerge kui Uus-Meremaal. rääkimata sellest, et neiul polnud pöhimötteliselt püksegi jalas. seda videot vaadates jäi töesti mulje, et need rinnad olid muretsetud paljalt tähelepanu saamiseks. vöibolla pole lihtsalt väga öige koht sellist tähelepanu nöuda.
  • ja viimane küsimus – kus on käteköverdused? mitte ühtegi käteköverdust??!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s