ei tule tagasi.

eilne grit läks üllatavalt hästi. kogu lihasvalu ununes peale paari squatsi ära ja energiliselt sai trenn antud. usun,et suur energia tuli ka mu pealaest-jalatallani uuest outfitist! uued trenniriided annavad ekstra energiat ja tunne, et oled täna kuidagi eriti äge ja moodne treener, ei tee ka just kahju.

mis ma aga eile trenni andes mötlesin? märkan, et grit pole trenn, kuhu iga nädal samad inimesed tuleksid. välja arvatud mu 60 aastane roosade tennistega tädi(kes muideks eile peale trenni pingi peal istudes piima jöi ja suitsu tegi!). iga nädal on mul 22st osalejast vähemalt 15 täiesti uued. isegi kui peale trenni tulevad inimesed kiitma, et kui äge oli, on väheseid neid, kes tagasi tulevad. pöhjust ma sellele ei oska leida, variante on kindlasti mitmeid. treenerina on ju esimene kindel möte, et see on sinu süü, et inimesed tagasi ei tule. teisena on ehk trenn niivörd jöhker, et mittetreenitud inimene lihtsalt ei talu tagasi tulla. vöi on meil lihtsalt nii palju liikmeid, et nad vahetuvad koguaeg?

Advertisements

2 thoughts on “ei tule tagasi.

  1. Kas Teieni Rootsis on juba uued kavad digitaalsena jõudnud (st meili siis). Sooviks juba ette tada, kuidas see protsess välja näeb ja ka reaalsuss toimib:)?

    • Ei, järgmisest korrast pidi köik digitaalselt toimuma. Et oma konto lesmillsi lehel ja seal on vastavalt sinu litsentsidele köik materjal olemas. Videod ja muusika, mida saab alla laadida Super!:) Kahju natukene ainult, et ei saa DVD pakke enam koguda… :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s