armastus.

pean teile lihtsalt mainima, et olen ostnud maailma köige mugavamad trennitightsid! aastate jooksul on trennipükse olnud väga palju, siiani aga pole omanud sellist paari nagu need!

Under Armour Ua Authentic Tight Black/Silver Bubbleroom.se

under armour authentic tights.

esiteks on nad suhteliselt körge keskkohaga, nii et tagumi pole paljas ega pekid ei aja üle ääre kuskilt, mis tihtipeale pole just eriline vaatepilk. pakist avades olid nad suhteliselt väga säravad ja läikivad, aga jalga tömmates oli armastus esimesest silmapilgust! selline tunne, et midagi polekski jalas, lihtsalt nii mugavad. köik on paigas ja mitte kordagi ma trenni aja oma pükse kuskilt sättima ei pidanud. lihtsalt imeline! suures vaimustuses tellisin veel ühe paari.

Advertisements

2 thoughts on “armastus.

  1. Hea teada! Isegi nende online shopi vaadanud, aga mulle jäi arusaamatuks see tellimine. Kas Sul ei näitanud mingit hiigel suurt summat lisanduvate taxide näol? Kui muidugi üldse tellisid need nende kodulehelt:)

    • Ma tellisin Rootsi spordifimrast sportamore.se , seal ei lisanud midagi. Nüüdseks on sealt küll juba köik välja müüdud… Aga otsisin muudelt lehdetelt ka, aga neid ei paista enam eriti müügis olevat üldse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s