armastus.

pean teile lihtsalt mainima, et olen ostnud maailma köige mugavamad trennitightsid! aastate jooksul on trennipükse olnud väga palju, siiani aga pole omanud sellist paari nagu need!

Under Armour Ua Authentic Tight Black/Silver Bubbleroom.se

under armour authentic tights.

esiteks on nad suhteliselt körge keskkohaga, nii et tagumi pole paljas ega pekid ei aja üle ääre kuskilt, mis tihtipeale pole just eriline vaatepilk. pakist avades olid nad suhteliselt väga säravad ja läikivad, aga jalga tömmates oli armastus esimesest silmapilgust! selline tunne, et midagi polekski jalas, lihtsalt nii mugavad. köik on paigas ja mitte kordagi ma trenni aja oma pükse kuskilt sättima ei pidanud. lihtsalt imeline! suures vaimustuses tellisin veel ühe paari.

Advertisements

2 thoughts on “armastus.

  1. Hea teada! Isegi nende online shopi vaadanud, aga mulle jäi arusaamatuks see tellimine. Kas Sul ei näitanud mingit hiigel suurt summat lisanduvate taxide näol? Kui muidugi üldse tellisid need nende kodulehelt:)

    • Ma tellisin Rootsi spordifimrast sportamore.se , seal ei lisanud midagi. Nüüdseks on sealt küll juba köik välja müüdud… Aga otsisin muudelt lehdetelt ka, aga neid ei paista enam eriti müügis olevat üldse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s