treeneriameti probleem.

valus on! eile trxi tehes ma ei teinud mitte ühtegi hüpet, vastupidi pölveköverdusi toetusega ühel jalal, kahel jalal, et säärelihast tugevdada. aga ei, pölv valutab vastikult täna. paistetus on alla läinud aga mitte täielikult ja nii ma siin hädaldan omaette. otsin öhtusele BP trennile asendajat, aga kuna meid fitness keskuses tervelt 3 BP treenerit on, siis on lootus suht surnud. tänased trennid tulevad kindlasti ilma hüpeteta, saavad ilma treeneri kaasahüppamisega hakkama küll. peavad saama. jama on aga möelda squats ja lunge peale kui juba trxi toel köverdused asja hullemaks tegid.

see ongi treeneriameti köige nadim pool. kui kehal midagi viga siis oled samahea kui töötu. aja jooksul öpid keha tundma ja tead, mil kindlasti pead trennid ära jätma, et asi hullemaks ei läheks. parem üks-kaks trenni vähem, kui mitu nädalat pikali maas. mönikord on aga raske enda möistust kuulata.

2 thoughts on “treeneriameti probleem.

  1. Kiiret paranemist ja tervitused Pärnust! Hüpped on tõesti võimsad ja eimesel korral suutsin pulsi isegi 189 peale hüpata:). Üle üldiselt kõik kaifivad uut kava ja osaliselt tänu Sinule on nad seda juba mitu korda nautida saanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s