rekord.

kui politseinike majas trenni hakkasin andma, oli mul esimesel korral saalis 45-50 inimest. teadsin juba siis, et on suur grupp. tavaline grupisuurus on keskeltläbi 20-25 inimest teistes trennides. täna trenni alguses vaatasin, et kuidagi rohkem rahvast on saalis. eelmine nädal oli 64 ja mul on arvestatud kohti 66le. kui seltskond soendust tegi üritasin inimesed kokku lugeda. üritasin, sest 75 peal läks lugemine sassi. ruttu kähku oli vaja peatustele kohti juurde teha, ning trenni löpus, venitades, sain kokku 81 pead. 81 osalejat! mu möistus ei pane eriti kokku, kuidas 81le inimesele saab piisata ühest treenerist, aga näe, kuidagi önnestus. kui 100 täis saan, siis premeerin end millegi ilusaga!

kui sa pead suure saali teise otsa tassima step-laudu, hunniku kettlebellse jne, siis tuleb möistus enda elu kergemaks tegemiseks tööle panna:

WP_001026

venitusmatid asuvad ratastel liikuva “asjanduse” peal. olin ülimalt önnelik kui tulin ideele laududa köik varandus mattide peale ja siis sellega mööda suurt saali ringi kimada. elu muutus mitu korda lihtsamaks!

WP_001029

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s