rekord.

kui politseinike majas trenni hakkasin andma, oli mul esimesel korral saalis 45-50 inimest. teadsin juba siis, et on suur grupp. tavaline grupisuurus on keskeltläbi 20-25 inimest teistes trennides. täna trenni alguses vaatasin, et kuidagi rohkem rahvast on saalis. eelmine nädal oli 64 ja mul on arvestatud kohti 66le. kui seltskond soendust tegi üritasin inimesed kokku lugeda. üritasin, sest 75 peal läks lugemine sassi. ruttu kähku oli vaja peatustele kohti juurde teha, ning trenni löpus, venitades, sain kokku 81 pead. 81 osalejat! mu möistus ei pane eriti kokku, kuidas 81le inimesele saab piisata ühest treenerist, aga näe, kuidagi önnestus. kui 100 täis saan, siis premeerin end millegi ilusaga!

kui sa pead suure saali teise otsa tassima step-laudu, hunniku kettlebellse jne, siis tuleb möistus enda elu kergemaks tegemiseks tööle panna:

WP_001026

venitusmatid asuvad ratastel liikuva “asjanduse” peal. olin ülimalt önnelik kui tulin ideele laududa köik varandus mattide peale ja siis sellega mööda suurt saali ringi kimada. elu muutus mitu korda lihtsamaks!

WP_001029

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s