köige paremad!

möned jalanöud on lihtsalt maailma parimad. ja neid kannad söna otseses möttes niikaua kuni augud sees. tunnistan ausalt, olen neid juba kordi üritanud parandada ja traageldada. nüüd on aga nende viimased trennid silmapiiril. nii kahju on. mu köige mugavamad ja kaunimad botased. oleks neid ainult veel müügis, ostaks koheselt!

ostetud tenerifelt suvi 2011:

P1020355

seisukord jaanuar 2013:

WP_001126

WP_001127

 

jah, mul on täpselt samasugused ka neoonrohelised, aga need ei matchi mu spordikellaga. ohh seda probleemi. ja ka rohelised, mis said ostetud paar kuud hiljem, hakkavad juba hargnema.

P1030054

Advertisements

4 thoughts on “köige paremad!

  • Mu jalale Nike ei istu, esimest korda ostsin hiljuti Nike Lunarglide 4, mis väga üllatavalt sobisid. Nikel ju palju ilusaid jalanöusid ja olen proovinud köikvöimalike mudeleid, aga kahjuks ei sobi. Adidasel on küll sarnast mudelit veel müügil ka siin, aga need on uuemad ja rohkem plasti küljes. Neti olen igatpidi läbi tuuslanud, mida ei leia, seda ei leia. :(

   • aga adidas adipure trainer 360? :) üsna mitmeid on neid kiitnud..
    Mul endal on ka nike lunarglide’d, aga need sobivad rohkem jooksmiseks. Nike free 3.0 v4 kasutan crossfitiks, mõnusalt ühes tükis nagu soki tüüpi jalanõu! Painduvad ka rohkem kui adid – vähemalt need, mis praegu poodides müügil on.

   • Kuule need on vist just need, millele mul eile poeaknal pilk puhtjuhuslikult peale jäi! Välimuselt ilusad tibukollased, noo ei saanud mööda vaadata! Aga täname, tean, mida proovima-testima minna!:)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s