algus.

ära alusta uut aastat suurte lubadustega, et uuest aastast käin iga päev trennis, vötan 10kg maha ja olen rahul.asi ei käi niimoodi. iga aasta on jaanuari kuus jöusaalikettidel köige parem müügihooaeg, sest uusaastalubadused on kövad. umbes kuu aega see kestab, möni tugev jääb ka edaspidi trenni tegema, aga enamik uutest lubajatest kaob. tavatrennilistel on alati hea meel, jöusaalis jälle rahulikum.

ära oota uue aastani, alusta kohe. mina vötsin oma retke ette eile. olen nii palju öppinud, et mingeid numbreid ja kilosid ma taga ei aja, ma teen lihtsalt trenni, et oleks enesetunne parem ja keha tugevam. kuna olen end väga käest lasknud, siis teekond tuleb pikk. aga midagi pole teha, öpib oma vigadest.

WP_000953

tahan tagasi oma vormis keha, praegu on vedelat osa rohkem kui musklit. ja ärge unustage, et “vötan alla 10kg” pole reaalne kui muskel kasvab samaaegselt, muskel kaalub rohkem!

WP_000956

paar päeva tagasi ostsin endale uued jooksubotased. olen alati nike jalanöude vastu väga kriitiline  olnud, sest nad lihtsalt ei sobi minu jalakujule. mitte kunagi pole istunud. aga seekord olin väga  üllatunud kui neid proovisin, ja joostes oli üllatus veelgi suurem! väga heaks kiidetud!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s