nagu filmis.

täiesti tösiselt, ainult minu ja mu fitnesskollegiga tenerifelt juhtub igasuguseid imeasju. istume meie täiesti rahulikult stockholmi turistitänaval asuvas kohvikus ning jutustame aktiivselt, samaaegselt üritame ülimagusaid koogikesi näost sisse ajada. ühel hetkel aga tuleb täiesti vöhivööras mats akna taha ja lehvitab (istusime täpselt suure klaasakna all), hakkab flirtima ja moositab.  keerasime pea ära  ja ignoreerisime. jutustame edasi ning sama asi kordub umbes poole tunni pärast uuesti, seekord aga uue matsiga. ja noo see mats oli päris ülbe, joonistas südameid aknale ja järgmisel hetkel vötab välja oma mobiili. mis teeb mobiiliga? hakkab minust pilti tegema! sel hetkel viskas aga päris üle, ning töusin toolilt püsti, et seljaga seista. samal hetkel ütlen Hannahle, et ohh jumal, uksest tuleb veel üks. uksest tulija aga hoopis küsis meie käest, kas tunneme seda meest akna taga ning järgmisel hetkel jooksis ta akna taga olevale matsile järgi.

mis toimus?  uksest tulnud mees oli oli privaatriietuses politseinik! pärast avastasime edasi istudes, et neid liikles tänaval päris palju – erariietes, ühes körvas körvaklapp ja nii nad ringi tegutsesid. umbes 10min pärast tuli politseinik tagasi, näitas meile oma märki ning palus täpsustada, mis toimus. mats akna tagant oli kinni vöetud, noomitus tehtud, ning minu pilt telefonist eemaldatud.

hiljem koju minnes nägime, et päris suur kamp matse oli kokku kogutud, nii umbes 3-5 tükki. ju siis tegu mingi gängsta kambaga, kel politsei juba pikemat aega silma peal hoidnud.

politseile suur aiäth!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s