öues asuv jöusaal.

täna kui jooksmas käisin, oli mul ka veel üks teine siht. nimelt olevat umbes kuu aega tagasi Visättra jooksuraja juurde ehitatud nn. öue jöusaal. tahtsin asja ära testida. kaamerat mul kaasas polnud, seega pildid tulevad tootja enda koduleheküljelt:

tavaliselt saan rippköndimisega hakkama, seal aga mitte. nimelt olid tarade vahed päris laiad, mistöttu minul ei önnestunud järgmiseni välja vedada. egas midagi, rohkem trenni.muidu okei, olid küll jöusaali kindad käes, aga valus polnud.

köhulaud oli väga hea! langev nurk oli piisavalt körge, et juba peale 10rep oli tunda. ainuke negatiivsus olid märjad lauad, mille töttu algul kahtlesin, kas üldse kasutada. aga polnud midagi, seetöttu just ei lasknud kordagi end täisteel alla, et lödvestuda, vaid lihased oli pinges terve aja.

siin olid erinevad “masinad” tehtud pölveköverduste, rinnalt surumise, deadlift ja ölapressi jaoks. köik väga super. rinnalt surumisel tuli mängu jälle märg alus, mille töttu pikali puitplaatidele visata ei tahtnud. aga muu oli väga hea, meeldis just vöimalus kahele erinevale raskusele, kui kergematel öhemaid palke kasutatud oldi ning vastupidi.

kolmel erineval körgusel olid ka rippumine/chins variandid. köik väga okei, kätel valus polnud.

ka selline jooksurada oli meil olemas. neg oli alus, mis vihmaga väga plögaseks muutus ning libisemisoht. lisaks ei olnud eriti vöimalust kiirjooksu teha, kuna laudade vahe polnud sobiv. see eest oli aga perfekte koosjalu ülehüpeteks. ka körval asuv pikk laud oli perfektne küljega ülehüpeteks. teisel pool asuvad kännud meie platsilt aga kahjuks puudusid.

väga kahju oli mul aga dips masinast. nimelt pidid seal käed olema väga laialt asetatud. jah, vöimalus oli sissepoole liikuda, et kitsendada aga sel juhul käis ülakeha vastu eesasuvat posti, mis tegi dipside tegemise vöimatuks. eks ole meeste möötude järgi vöetud. kuigi hea on, et erinevatel körgustel on vöimalused teha!

lisaks oli ka eraldi suurem puidust plats, kus sai siis erinevaid harjutusi omal vabal fantaasial teha. hea!

kokkuvötvalt – mulle meeldis. perfektne peale jooksuringi natukene raskusi teha. miinused olid küll natukene mudane alus ning märg puit, mis ei kutsnud just igale poole pikali viskama. aga on ju sügis! möned masinad on ka meestemöötute järgi ehitatud, mis usun,et pisikestele naistele vöib probleemi tekitada. kui aga juba korralikult asja teha, teeksin mina kergema katusealuse peale. talvel kattuvad masinad lume alla ning usun, et asi jääb täitsa seisma. lisaks väldiks ka suurema muda tekkimist.

punktidest 5 pallisüsteemis tuleb minult 4,5 vabalt.

Advertisements

2 thoughts on “öues asuv jöusaal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s