hommikune jöusaal.

hommikuti trenni tegemisel on üks miinus – kui möni hommik vahele jätta, siis on terve päev palju uimasem ning hoogu sisse saada on raske. just seepärast pean suutma end iga hommik alla jöusaali ajada. suhteliselt luksuslik on söita liftiga alla ning kahe sammuga olla jöusaalis. ei mingeid busse ega ronge, ainult täispumbatud kiilakad, kelle maailmavaade on minu omast natukene erinev. üks hommiks oli ühel igahommikustest kuttides tibi kaasas. tibi tegi trenni? ohh ei, kus sa sellega! tibi oli seltsis. vahepeal oli seltsis olemine natukene intiimsem – kutt tegi smith masina peal pooleldi lamades rinda, puhke pausi ajal ronib tibi sülle ja hakkab amelemine. ülimalt löbus.

kord käisime söbraga minu all asuvas restoran/pizzabaaris söömas. olles seal olnud umbes 15 minutit ütleb Rikard:“Tunne nagu oleks välismaal!” täpselt nii on ka tihti minu tunne olles siinses jöusaalis.

ise olen suuna cardio pealt ringtreeningule viinud. väga mönus! tempo sisse, keha tööle ning ainult pingutada. teen 4 peatust x 30 sekundit ning 5 ringi. peale seda löpetan umbes 5-10 min hüppenööriga ning puusavigastusest öppides ka korralik venitus. päev alata!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s